PŮDNÍ BYT 2+kk ČAJKOVSKÉHO 25
Č.03

Základní informace

Termín dokončení Ihned
Číslo bytu 03
Celková cena vč. DPH Prodáno
Dispozice 2+kk
Orientace Z
Adresa Čajkovského, Praha 3, Žižkov
Lokalita Praha 3
Plocha 52 m²
Podlaží 7.
Vlastnictví Osobní
Stáhnout kartu bytu Stáhnout standardy bytů Stáhnout standardy domu

Vizualizace
bytu

Popis bytu

Krásný nový byt 2+kk o ploše 52 m2 v 6. patře kompletně zrekonstruovaného domu s výtahem v atraktivní lokalitě Žižkova na Praze 3. Lokalita v blízkosti centra poskytuje vše, co k současnému modernímu bydlení potřebujete: nadstandardní dopravní obslužnost, školy, veškeré služby, restaurace, obchody a kulturní vyžití. 


Prostorný byt nabízí obývací pokoj propojený s kuchyní, ložnici a koupelnu s WC. Kuchyňský kout jsme připravili na vestavbu kuchyňské linky podle vašich představ. Koupelnu s WC jsme obložili mramorem a vybavili nadstandardní sanitou. V pokojích jsme položili masivní dřevěnou podlahu, pod níž je podlahové topení. Dveře do jednotlivých místností jsou bezfalcové, vstupní dveře jsou bezpečnostní. Do bytu jsme již nainstalovali moderní klimatizaci. V technické místnosti se nachází úsporný kondenzační plynový kotel a místo pro připojení pračky a sušičky. Součástí bytu je sklepní kóje v prvním podzemním podlaží o ploše 2,5 m2 a snížené výšce stropu 1,7 m. 


Byt byl postavený v rámci developerského projektu Tower Lofts, kde přestavbou půdních prostor v roce 2020 vznikly 4 nové jednotky. Současně s výstavbou nových bytů prošel bytový dům pečlivou rekonstrukcí zahrnující realizaci nové střechy, výtahu, rekonstrukci fasády, společných prostor, stoupaček a sklepů. 

Cena je konečná. Neplatíte provizi. Možno financovat hypotékou. Doporučujeme prohlídku.

Detailní informace na webové stránce bytu www.prodejbytucajkovskeho.cz

Virtuální prohlídku naleznete zde https://my.matterport.com/show/?m=xpvtnZ8N5ju 

Financování
bytů

  • 200 000 Kč rezervační záloha po uzavření rezervační smlouvy
  • Po ústní rezervaci následuje uzavření rezervační smlouvy a složení rezervační zálohy do 7 dnů od podpisu smlouvy (tato čstka bude součástí kupní ceny)
  • 20% z ceny bytu po uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  • Nejpozději do 3 měsíců od od podpisu rezervační smlouvy se uzavře smlouva o smlouvě budoucí a do 7 dnů po podpisu se složí 20% záloha z ceny bytu
  • Doplatek ceny bytu po uzavření kupní smlouvy a kolaudaci
  • Před uplynutím platnosti smlouvy o smlouvě budoucí kupní se uzavře kupní smouva a uhradí se doplatek kupní ceny (do 7 pracovních dnů ode dne doručení oznámení o kolaudaci bytu)

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím

Prodáno Prodáno