PŮDNÍ BYT 3+kk ČAJKOVSKÉHO 25
Č.04

Základní informace

Termín dokončení Ihned
Číslo bytu 04
Celková cena vč. DPH Prodáno
Dispozice 3+kk
Orientace Z, V
Adresa Čajkovského, Praha 3, Žižkov
Lokalita Praha 3
Plocha 90 m²
Terasa 16 m²
Podlaží 8.
Vlastnictví Osobní
Stáhnout kartu bytu Stáhnout standardy bytů Stáhnout standardy domu

Vizualizace
bytu

Popis bytu

Nový půdní byt 3+kk o celkové rozloze 106 m2 včetně terasy 16 m2. Byt je součástí developerského projektu Tower Lofts, kde vzniknou 4 nové půdní byty. Přesnou adresou je Čajkovského 25 - Žižkov. Na realizaci bytů spolupracujeme s architektonickým ateliérem P6PA+Architects. Přiložené vizualizace jsou konkrétně pro tento byt.

Byt má masivní zděnou konstrukci s výbornými akustickými vlastnostmi. Součástí bytu je příprava na osazení klimatizací, velkoformátová kalibrovaná dlažba a obklady, značková sanita, masivní dřevěné podlahy, bezfalcové 210 cm vysoké interiérové dveře, podlahové vytápění s kondenzačním plynovým kotlem, bodově uložené skleněné terasové zábradlí či elektricky ovládané předokenní žaluzie. Byt se prodává kompletně dokončený (nezařízený). Současně s výstavbou proběhne celková adaptace bytového domu. Parkování je volně před domem. K bytu náleží sklepní kóje. Plánované dokončení projektu je ve 2. kvartálu 2020. 

V rámci lokality Vás pouhých 5 minut chůze bude dělit od nejbližší tramvajové zastávky, ze které se dostanete za 4 minuty na Hlavní nádraží, za 7 minut na Václavské náměstí či 8 minut na Náměstí Republiky. Taktéž stanice metra Jiřího z Poděbrad je v docházkové vzdálenosti. Pouhých pár kroků od domu naleznete nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Samozřejmostí je vynikající občanská vybavenost v rámci školek a škol. Pro milovníky přírody se v docházkové vzdálenosti nachází např. Riegerovy sady, Mahlerovy sady, park Parukářka či Vrch Vítkov. 

Pozn.: Cena je konečná vč. DPH a právních služeb. Neplatíte daň z nabytí ani provizi RK.

Financování
bytů

  • 200 000 Kč rezervační záloha po uzavření rezervační smlouvy
  • Po ústní rezervaci následuje uzavření rezervační smlouvy a složení rezervační zálohy do 7 dnů od podpisu smlouvy (tato čstka bude součástí kupní ceny)
  • 20% z ceny bytu po uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  • Nejpozději do 3 měsíců od od podpisu rezervační smlouvy se uzavře smlouva o smlouvě budoucí a do 7 dnů po podpisu se složí 20% záloha z ceny bytu
  • Doplatek ceny bytu po uzavření kupní smlouvy a kolaudaci
  • Před uplynutím platnosti smlouvy o smlouvě budoucí kupní se uzavře kupní smouva a uhradí se doplatek kupní ceny (do 7 pracovních dnů ode dne doručení oznámení o kolaudaci bytu)

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím

Prodáno Prodáno