Moderní bydlení v historické zástavbě

Stáhnout standardy bytů Stáhnout standardy domu

Dispozice bytů splní veškeré požadavky na moderní městské bydlení. Byty mají masivní zděnou konstrukci s výbornými akustickými vlastnostmi. Všechny byty jsou v nadstandardním provedení zahrnující přípravu na osazení klimatizací, velkoformátovou kalibrovanou dlažbu a obklady, značkovou sanitu, masivní dřevěné podlahy, velkoformátová ateliérová okna, bezfalcové 210 cm vysoké interiérové dveře, bodově uložené skleněné terasové zábradlí, podlahové vytápění a mnoho dalšího.

Byty jsou k prodeji kompletně dokončené (nezařízené). Současně s výstavbou proběhne celková adaptace bytového domu. Parkování je volně před domem. Ke každému bytu náleží sklep. Plánované dokončení projektu je v 2. kvartálu 2020.

Číslo bytu Podlaží Dispozice Plocha Terasa Orientace Celková cena vč. DPH* Detail bytu
03 7. 2+kk 52 m² 0 m² Z Prodáno Zobrazit detail bytu
01 7. 2+kk 54 m² 0 m² V Prodáno Zobrazit detail bytu
02 7. 2+kk 42 m² 0 m² V Prodáno Zobrazit detail bytu
04 8. 3+kk 90 m² 16 m² Z, V Prodáno Zobrazit detail bytu

*Cena je konečná vč. DPH a právních služeb. Neplatíte daň z nabytí ani provizi RK.

Financování
bytů

  • 200 000 Kč rezervační záloha po uzavření rezervační smlouvy
  • Po ústní rezervaci následuje uzavření rezervační smlouvy a složení rezervační zálohy do 7 dnů od podpisu smlouvy (tato čstka bude součástí kupní ceny)
  • 20% z ceny bytu po uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  • Nejpozději do 3 měsíců od od podpisu rezervační smlouvy se uzavře smlouva o smlouvě budoucí a do 7 dnů po podpisu se složí 20% záloha z ceny bytu
  • Doplatek ceny bytu po uzavření kupní smlouvy a kolaudaci
  • Před uplynutím platnosti smlouvy o smlouvě budoucí kupní se uzavře kupní smouva a uhradí se doplatek kupní ceny (do 7 pracovních dnů ode dne doručení oznámení o kolaudaci bytu)
Prodáno Prodáno